Baseball, Európa-bajnokság, csoportkör: Olaszország - Spanyolország
Amerikai futball, Európa-bajnokság, döntő (élő)
Aréna futball, AFL alapszakasz 18. forduló: Jacksonville Sharks - Spokane Shock

A hírek 15 percesek, negyedóránként ismétlődnek a jelzett időpontokban.

Last.fm

Friss topikok

• zotya1985: helo! most vagyok itt először. csak azért írok mert olvastam hogy elég kevesen voltatok a meccsen.... (2010.01.04. 21:43) Rufusz CTSE - Rebisz SE: 37-13 (19-7)
  • warezspam (törölt): teeee, kis elkényeztetett sznooob :P (2009.07.14. 16:17) Dani Kanadában, 1. rész
  • Ingyeélő: Mikor lesz nálunk fű a villamos alatt? Monnyon le a BKV! (2008.05.30. 18:06) Jour 1 (2)
  • Lond: elég régóta, ill néha scrobboltam, de nem tudom mi alapján csinálta. (2008.05.07. 14:28) Szerdai vegyes
  • hófi: éppen a hivatalos verzió álságosságára gondoltam volt célozni mindegy. (2008.03.20. 19:09) Koszovó

Linkblog

Rufusz CTSE - Rebisz SE: 37-13 (19-7)

2006.12.04. 15:56 Lond

Mostantól a blogomon számolok be a csapatom hétvégi meccseiről, ez az első.

Ugyan kicsit későn tudtuk meg, hogy vasárnap pótoljuk az elmaradt meccset (köszönjük a Budapesti Kézilabda Szövetségnek), mégis 7+1-en összejöttünk a Siketeken, hogy lejátsszuk meccsünket a Rebisz ellen. Az ellenfél ezzel szemben teli cserepaddal állt ki. Ennek ellenére jól kezdtünk, 4-1, majd 11-2 is volt már az első félidőben, ahol balszélen kezdtem, és nagyjából 20 perc alatt 4 gólig jutottam. (amikor lementem pihenni, az ellenfél baráti körébe tartozó jegyzőkönyv-író lányok mondták is, hogy már ne menjek vissza ;). A szünetben már 10 gól fölött volt a különbség, ekkor már látszott, hogy csak a gólkülönbség növelése lesz a feladatunk a második félidőben. Így aztán némi pihenő után az irányító posztján kaptam szerepet, ahol elég jól éreztem magam, 1-2 eladott labda után összejöttek a falba, illetve oldalirányba adott passzok is. Emellé sikerült még 4 gólt szereznem, úgyhogy a Rufusz színeiben eddigi legjobb meccsemet teljesítettem, 9 lövésből 8 góllal, és jónéhány jó passzal. Legközelebb december 17-én játszunk, egy négycsapatos tornán veszünk részt.